Those Not-So-Sweet Boys Mangasından Haberler

 

 

Kodansha’nın Dessert dergisinin Eylül sayısında Pazartesi günü Yōko Nogiri’nin That Not-So-Sweet Boys mangasının son aşamasına girdiği açıklandı.

Midori, lisenin ilk gününde cüzdanını düşürür, ancak yeni sınıf arkadaşı Ichijo yardıma koşar. Ona teşekkür etmek istiyor, ama o sıkı sıkıya bağlı bir üçlünün parçası ve hiçbiri sınıfta değil. Söylentiye göre hepsi rol yaptıkları için okuldan atıldılar ve çalışkan Midori de aslında okuldan atılma riskiyle karşı karşıya kalıyor. Ailesine destek olmak için okul kurallarına aykırı olan yarı zamanlı bir işi var. Okul yönetim kurulu başkanı onu işten çıkarken yakaladığında, gitmesine izin vereceğini söylüyor – ancak yalnızca üç çocuğu okula geri getirme görevine bağlıysa. Peki neden olmasın?

Kodansha Comics, mangayı İngilizce olarak yayımlıyor. Nogiri mangayı Tatlı’da Ocak 2019’da başlattı ve Kodansha manganın altıncı derlenmiş kitap cildini 13 Temmuz’da yayımladı. Kodansha Comics daha önce Nogiri’nin That Wolf-Boy is Mine’ın dört cildini de yayımladı. Manganın yanı sıra Nogiri’s Love in Focus mangasının üç cildinin tamamı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir