Square Enix’in Gangan Joker dergisinin Ağustos sayısı Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Akitaka’nın Ochikazuki’nin Naritai Miyazen-san adlı manganın 20 Ağustos’ta derginin bir sonraki sayısında sona ereceğini açıkladı. Akitaka ayrıca manganın web serileştirmesinin Ağustos ayında sona ereceğini de açıkladı.

Manga, yüksek sınıf lady Miyazen ve eski suçlu Matsubayashi’ye odaklanıyor. Okulda birbirine yakın koltuklara atandıklarında, Miyazen ve Matsubayashi ile olan ilişkinin yavaş yavaş geliştirmeye karar verir. Matsubayashi de aynı şekilde hissediyor, ancak kendini ifade etmekte garip.

Akitaka, diziyi Nisan 2019’da Pixiv ve Twitter’da düzensiz bir şekilde yayınlamaya başladı. Manga ise Şubat 2020’de Gangan Joker’de serileştirilmeye başladı. Square Enix, manganın üçüncü derlenmiş kitap hacmini 21 Mayıs’ta yayınladı.

Akitaka en son Şubat 2020’de Gangan Joker’de Rokujō Hitoma No Majo Life adlı mangasını başlattı. Yen Press mangayı İngilizce olarak yayınladı ve Haziran 2020’de sekizinci bölümün üçüncü cildini yayınladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir