Homura Kawamoto Yeni Bir Manga Çıkartıyor

 

 

Akita Shoten’s Champion RED dergisinin bu yılki Eylül sayısında Pazartesi günü, yazar Homura Kawamoto ve Zuzu Kamiya’nın Isekai no Hime to no Koi Bakuchi ni, Jinrui no Sonbо̄ ga Kakkatemasu başlıklı yeni bir manga yayımlayacağını duyurdu.
Hikaye, Demon King’in başka bir dünyadan kızı Ryumis’i takip ediyor. İnsan dünyasının Kazuki’si ona emanet ve bu görevi kabul ederse ölecek, ama reddederse dünya yok olacak. Kawamoto ve sanatçı Aki Yamaguchi’nin yeni fantezi mangası Isekai Tenseisha Goroshi -Cheat Slayer- bir bölümden sonra 28 Haziran’da iptal edildi. Manga, 9 Haziran’da Aylık Dragon Age’de çıkış yaptı.
Derginin okuyucuları, diğer eserlerdeki belirli karakterlerle mangadaki kötü adamlar arasındaki benzerliklere dikkat çekmişti. Buna karşılık, editoryal bölüm mangayı yeniden inceledi ve benzer benzerliklere sahip karakterleri kötü olarak tasvir etmede sorunlar olacağını ve bu nedenle belirli çalışmaları kasıtlı olarak karalamak olarak görülebileceğini belirledi. Departman, bu tür eserlerin yaratıcılarından ve ilgili diğer kişilerden özür diledi ve gelecekte benzer sorunların yaşanmaması için daha fazla özen gösterileceğini belirtti.
Kawamoto ve Tōru Naomura’nın Kakegurui – Compulsive Gambler mangası Square Enix’in Gangan Joker dergisinde Mart 2014’te yayımlandı. Yen Press mangayı İngilizce olarak yayımlıyor. Manga, Japonya’da Temmuz-Eylül 2017 arasında yayımlanan bir televizyon anime dizisine ilham verdi. Dizinin prömiyeri Şubat 2018’de Netflix’te Japonya dışında yapıldı. Animenin ikinci sezonu Ocak 2019’da yayımlandı ve Netflix diziyi Haziran 2019’da yayımlamaya başladı. Manga ayrıca Ocak 2018’de Japonya’da prömiyeri yapılan 10 bölümlük bir canlı aksiyon şovuna da ilham verdi. Netflix, diziyi Japonya dışında yayımlıyor. İkinci sezonun prömiyeri Mart 2019’da yapıldı ve ardından Mayıs 2019’da bir canlı aksiyon filmi yayımlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir