Sakugan Animesi’nin Mangası Çıkıyor

 

 

Nekotarō Inui’nin Sakugan Labyrinth Marker romanının Satelight animesi Sakugan’ın resmi Twitter hesabı, 29 Haziran’da animenin Square Enix’in Manga Up’ında bu yaz çıkış yapacak bir manga uyarlamasına sahip olacağını açıkladı.
Anime, orijinal olarak planlanan 2020 yayınından 2021’e ertelendi. Crunchyroll, animenin Ekim ayında prömiyer yapacağını ve animeyi Japonya’da yayımlanırken yayımlayacağını duyurdu.
Jun’ichi Wada Satelight’ta dizinin senaryosunu yönetiyor ve denetler. Yuji Iwahara orijinal karakter tasarımlarını hazırladı ve Shunpei Mochizuki onları animasyona uyarladı. Kazuma Kōda kavramsal tasarımlarla tanınıyor. Shoji Kawamori kaijū konseptlerini tasarladı. Studio No Border’dan Stanislas Brunet mekanik tasarımcıdır. Yūri Shibamura daha önce senaryo işbirliğinden sorumluydu. Eriko Kimura, Tohokushinsha Film Corporation’ın ses yönetmenidir. Masaaki Endoh açılış tema şarkısı Kо̄kotsu Labyrinth, Taylandlı YouTuber MindaRyn ise bitiş tema şarkısı Shine’ı seslendirecek.

 

Project Anima, DeNA’nın MangaBox, Everystar ve benzeri kullanıcı tarafından gönderilen içerik platformları aracılığıyla halktan hikaye gönderimlerini kabul etti. DeNA, Sotsu Co., Ltd., Nippon Cultural Broadcasting ve MBS, üç kategoride yarışmalara ev sahipliği yaptı. Inui’nin Sakugan Labyrinth Marker romanı Bilim-Kurgu kategorisinde ikinci oldu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir