Yapımcı Kevin Kolde, yönetmen Sam Deats ve Adi Shankar’ın Castlevania animasyon serisinin yönetmen Yardımcısı Adam Deats, Netflix’in Geeked Week canlı yayınında Cuma günü gösterinin yeni bir spinoff dizisi aldığını açıkladı. Yeni seri, Richter Belmont ve Maria Renard’ı canlandıracak. Seri, 1792’de Fransız Devrimi sırasında Fransa’da gerçekleşecek.

Richter ve Maria, Castlevania: Rondo of Blood oyununun ana karakterleridir ve Castlevania: Symphony of the Night da dahil olmak üzere serinin diğer oyunlarında da yer alırlar.

İlk dört bölümlük sezonun prömiyeri Temmuz 2017’de Netflix’te dünya çapında gerçekleşti. İkinci sekiz bölümlük sezonun prömiyeri Ekim 2018’de Netflix’te dünya çapında gerçekleşti. Üçüncü sezonun prömiyeri Mart 2020’de 10 bölümle gerçekleşti ve son olarak dizinin dördüncü sezonunu 13 Mayıs’ta yayınladı.

Dizinin hikayesine bir bakalım;

Bir Vampir Avcısı, kuşatılmış bir şehri Drakula’nın kendisi tarafından kontrol edilen diğer dünya canavarlarından oluşan bir ordudan kurtarmak için savaşır ve hikayemiz böyle başlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir