Saru Lock Reboot Mangasından Haberler

 

 

Shonengahosha’nın Young King Bull dergisinin Temmuz sayısında 4 Haziran’da Naoki Serizawa’nın Saru Lock Reboot mangasının derginin bir sonraki sayısında Kenny to Gucchi, Soshite Tetsurō  başlıklı yeni bir tek seferlik mangaya sahip olacağı açıklandı.

Serizawa, Shonengahosha’nın Young King Bull dergisinde Ekim 2018’de Saru Lock Reboot mangasını başlattı. Shonengahosha, geçen Kasım ayında manganın dördüncü cildini piyasaya sürdü. Manga Kasım ayında Serizawa’nın Saru Lock yan mangası Saitō Chronicle – Heaven’s Crow Fūun Risshi çıkardığında ara verdi. Saru Lock Reboot bu yaz devam edecek.

Manga;

İdoller hakkında hayaller kuran, ancak kızlarla şansı olmayan sıradan bir lise çocuğu olan Yatarō Saru Sarumaru’yu takip ediyor. Ancak bu gümüş saçlı çilingir oğlu aynı zamanda bir çilingir dehasıdır ve Saru’nun açamayacağı bir kilit yoktur.

 

Serizawa, orijinal aksiyon komedi mangasını 2003’te piyasaya sürdü ve Kodansha, 22. ve son derlenmiş cildi 2009’da yayımladı. Seri, 2009’da bir canlı aksiyon film uyarlamasına ve canlı aksiyon televizyon uyarlamasına ilham verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir