GTO: Paradise Lost Mangasından Haberler

 

 

 

 

Manga yaratıcısı Tohru Fujisawa Cumartesi günü yayımlanan Manganuma programında şu anki GTO manga serisi GTO: Paradise Lost’un serideki son manga olması amaçlandığını belirtti. Mangayı bitirdikten sonra, bitmemiş mangalarından bazılarına geri döneceğini, ancak bu kadar uzun bir süre sonra onlara geri dönmenin zor olabileceğini de sözlerine ekledi. Fujisawa, onları farklı şekillerde veya farklı bir kahramanla sürdürmeyi düşündüğünü de belirtti.

Fujisawa, Nisan 2014’te Haftalık Young Dergisin’de GTO mangasının bir yan ürünü olan GTO: Paradise Lost’u piyasaya sürdü. Kodansha, manganın 15. derlenmiş kitap cildini 5 Şubat’ta yayımladı.

Crunchyroll daha önce mangayı Japonya’da çıkan son bölümleri de dahil olmak üzere çevrimiçi olarak sunmuştu, ancak şirket 2018’de başlığın katalog bölümlerini sunmayı bıraktı. Kodansha Comics mangayı dijital olarak İngilizce olarak da yayımlıyor.

Tokyopop ve Vertical, Kuzey Amerika’da GTO: The Early Years dahil olmak üzere diğer çeşitli GTO manga başlıklarını yayımladı. Orijinal manga, bir televizyon animesine ve çeşitli canlı aksiyon uyarlamalarına ilham verdi. GTO: The Early Years, Şubat 2020’de yeni bir canlı aksiyon dizisi uyarlamasına ilham verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir