High School Prodigies Have It Easy Even In Another World Mangasından Haberler

 

 

Square Enix’in Young Gangan dergisinin bu yılki 12. sayısı Cuma günü, Kōtarō Yamada’nın Riku Misora’nın High School Prodigies Have It Easy In Another World hafif romanından uyarladığı manga uyarlamasının son aşamasına girdiğini açıkladı. Manganın 12. derlenmiş kitap cildi 24 Haziran’da gönderilecek. Yen Press hem mangayı hem de hafif romanları İngilizce olarak yayımlıyor.

 

Manga;

Japonya’da, yönetimden ekonomiye ve ötesine uzanan çeşitli alanlarda dünya çapında dahi olan yedi insanüstü liseli var. Kader bir günde, bu yedi kişi bir uçak kazası geçirir ve uyandıklarında kendilerini başka bir dünyada bulurlar. Kendilerini sihir ve canavar-insanların gerçek olduğu yabancı bir yerde bulunca hemen paniğe kapılırlar – ya da en azından bir kaç fabrika öğrencisi olsalardı böyle olurdu. Eğer bir şey varsa, bu yedi kişi yeteneklerini eve gidebilmek için kesinlikle gülünç şeyler yapmak için kullanıyorlar.

 

 

Manga uyarlaması, Mayıs 2016’da Square Enix’in Young Gangan dergisinde yayımlandı. Square Enix, 11. cildi Aralık 2020’de yayımladı. Yen Press, Aralık 2020’de dokuzuncu cildi yayımladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir