Scarlet Nexus Oyunundan Haber

 

 

 

Bandai Namco Entertainment, Scarlet Nexus rol yapma oyununun açılış animasyonunu Perşembe günü yayımladı. Videoda Sunrise’dan animasyon ve rock grubu THE ORAL CIGARETTES’ın Dream In Drive şarkısı yer alıyor.

Scarlet Nexus oyunu 25 Haziran’da PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One ve PC’de Steam üzerinden başlayacak. Oyun, Xbox Series X için 4K Ultra HD grafiklere sahip olacak ve Smart Delivery aracılığıyla başlayacak. Tales of Vesperia da dahil olmak üzere Tales of serisinin eski geliştiricileri oyunu geliştiriyor. Code Vein yapımcısı Keita Iizuka oyunun yapımcılığını üstleniyor. Oyun, bu yaz piyasaya sürülecek Sunrise imzalı bir animeye ilham veriyor.

 

Scarlet Nexus anime Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Meksika, Brezilya, Birleşik Krallık ve İrlanda’da Funimation; Avustralya ve Yeni Zelanda’da AnimeLab’da; ve Rusya, Fransa, Almanya ve İskandinav ülkelerinde Wakanim’de.

 

Anime;
Güneş takvimi yılı 2020: Başkaları denen garip organizmalar insanları yemeye başladı. Bu yeni düşmanı alt etmek için Diğer Baskı Kuvveti oluşturulur. Çocukken bu seçkin ekip tarafından kurtarılan psikokinetik Yuito, askere alınacak eğitime dayanır. Öte yandan, harika Kasane yetenekleri için keşfedildi. Ancak Kasane’nin rüyaları ona tuhaf şeyler söyler ve ikisini kaçınılmaz bir kadere sürükler.

 

Oyun, klasik anime ve batı bilim kurgusundan ilhamları birleştiren fütüristik bir Japon manzarasında geçecek. Oyuncular kahraman Yuito Sumeragi olacak ve Diğerleri ile savaşmak için psikokinetik yetenekleri kullanacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir