Urushiha Sarara wa Koi Nado Shinai Mangası Bitiyor

 

 

 

Kadokawa’nın Young Ace dergisinin Haziran sayısı Cumartesi günü Puyo’nun Urushiha Sarara wa Koi Nado Shinai mangasının son bölümünü yayımladı. Manganın dördüncü ve son cildi 4 Ağustos’ta gönderilecek.
Manga;
Sürekli olarak romantik itiraflar alan güzel, popüler, akıllı, atletik bir kız olan Sarara Urushiha’ya odaklanıyor. Sonuç olarak, tüm romantizm onun için parlaklığını kaybetti. Bir gün, gördüğü sürekli ilgiden rahatsız olarak, boş bir sınıfta stresini şiddetle dindirir, ancak sınıf arkadaşı onun patlamasına tanık olur.

 

 

Puyo, mangayı Ocak 2018’de Kadokawa’nın Young Ace dergisinde yayımladı. Manga, Mayıs 2019’da piyasaya sürülen animasyonlu bir tanıtım videosuna ilham verdi. Kadoakwa, Mart 2020’de manganın üçüncü derlenmiş cildini yayımladı.

 

Puyo, Nagaru Tanigawa’ya dayanan Suzumiya Haruhi-chan’ın Melankolisi dört panelli gag mangası ve Noizi Ito’nun Haruhi Suzumiya’nın Melankolisi adlı hafif roman serisinin yanı sıra, Nagato Yuki-chan spinoff mangasının Kaybolması üzerinde çalıştı. Yen Press, her iki mangayı da İngilizce olarak yayımlamaktadır.

 

Her iki manga da anime uyarlamalarına ilham verdi. Suzumiya Haruhi-chan anime kısa filmlerinin Melankoli’si 2009’da, The Disappearance of Nagato Yuki-chan animesi ise 2015’te gösterime girdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir