Anirevo 2021’den Üzücü Haber

 

 

 

Anirevo konvansiyonu personeli 14 Nisan’da internet sitesinde Anirevo: Yaz 2021 etkinliğinin mevcut halk sağlığı kararları ve British Columbia’nın aşılama takvimi için mevcut projeksiyonuna uygun olarak iptal edildiğini duyurdu. Önümüzdeki yıl yapılacak kongre Anirevo: 2022 yazının 29-31 Temmuz’da yapılması planlanıyor.

 

Seslendirme sanatçısı Ami Koshimizu, Anirevo 2019’a konuk olarak katıldı. Etkinliğe seslendirme sanatçısı yanaginagi, şarkıcı Asaka, seslendirme sanatçısı Ryoka Yuzuki ve seslendirme sanatçısı Nobuyuki Hiyama da katıldı. Anirevo 2019, 9-11 Ağustos tarihleri ​​arasında Kanada’nın Vancouver kentindeki Vancouver Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Anirevo: 2020 Yazı da geçen yıl iptal edildi.
Anirevo personeline göre, kongre anime ve Japon kültürünün diğer yönlerine olan sevgiyi ve takdiri yaymayı amaçlıyor. Etkinlik ayrıca katılımcıların sanat, anime, manga, cosplay, dans, oyunlar ve müziğe olan tutkularını çeşitli etkinlikler, yarışmalar, sergiler, paneller ve performanslar aracılığıyla paylaşabildikleri etkinlikler aracılığıyla kültürel değiş tokuşu sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir