Welcome to the NHK’nin Devamı Geliyor

 

 

 

Elites edebiyat rock grubu Cumartesi günü Twitter’da Tatsuhiko Takimoto’nun Welcome to the NHK Romanının devamını yazdığını açıkladı. Elites, Pazar günü işin tamamlanmasının anısına bir video yayımladı. Yeni eserin adı Shin NHK ni Yōkoso!.
Çalışma, 16 Mayıs’ta 32. Literature Flea Market Tokyo etkinliğinde Elites vol.3 yayınının bir parçası olarak satışa sunulacak. Yayında ayrıca Takimoto ile bir röportaj yer alacak.
Takimoto, kapatılma ve ona ulaşan kız hakkındaki orijinal romanı 2001’de yayınladı.Tokyopop romanı 2007’de İngilizce olarak yayımladı ve Kendi Oiwa’nın manga uyarlamasını 2006-2008’de yayımladı. Viz Media daha sonra mangayı İngilizce olarak yayımladı.
Manga;
Üniversiteyi terk eden ve +18 anime videolarına merakı olan 20 yaşındaki Satou bir sır biliyor , ya da en azından bildiğini düşünüyor. Japon Yayın Şirketi NHK tarafından yaratılan inanılmaz bir komploya rastladı. Ancak iyi kavgaya karşı savaşmasına rağmen, Satou işsiz bir Hikikomori haline geldi , dünyadan geri çekilmiş bir kapalı adam . Bir gün, onu özel projesine katılmaya davet eden gizemli bir genç kız olan Misaki ile tanışır. Yavaş yavaş Satou kabuğundan çıkıyor ve komik yolculuğu başlıyor.
Roman, 2006 yılında 24 bölümlük bir televizyon anime dizisine ilham verdi. ADV Films ve ardından Funimation, animeyi Kuzey Amerika’da yayımladı.
Yayımlanan Video;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir