Pumpkin Night Mangasından Haberler

 

 

 

Masaya Hokazono ve Nao Kurebayashi’nin Pumpkin Night mangası Çarşamba günü, manganın Temmuz ayına kadar ara vereceğini ve böylece Kurebayashi’nin mangayı çizmek için daha fazla zamanı olacağını söyledi.
Manga her iki haftada bir yeni bir bölümü seri hale getirirken, manganın üretimiyle ilgili hala sıkıntılar olduğunu açıkladı. Hokazono’nun hikayesi oldukça ilerideyken, bu ufak boşluk Kurebayashi’ye hikayenin geri kalanını yazma ve çizme şansı veriyor.

Manga;

Akemi Nakatani adlı bir kızın sosyal medyada Pumpkin Night adlı birisinin takip etmesi ve bir arkadaşıyla telefonda konuşurken öldürülmeden hemen önce tehdit edici bir özel mesaj almasıyla başlıyor. Arkadaşı Kazuya Makino, Pumpkin Night’ın bir sonraki hedefi. Pumpkin Night’ın gerçek kimliğinin, çocukluğundan beri zorbalığa uğrayan ve zorbalarından intikam almak için akıl hastanesinden kaçan Naoko Kirino olduğu ortaya çıktı.

 

Hokazono ve Kurebayashi, 2016 yılında LINE Manga uygulamasında mangayı başlattı. LINE Digital Frontier, geçen Aralık ayında manganın beşinci derlenmiş kitap cildini yayımladı. Hokazono ve Kurebayashi ayrıca Haziran 2020’de LINE Manga’da Naoko ~ Pumpkin Night Gaiden ~ manga prequel’ini başlattı.

 

Hokazono, Inugami mangasını Kodansha’nın Öğleden Sonra dergisinde 1996’dan 2002’ye kadar 14 cilt ile seri hale getirdi. Hokazono daha sonra 10 ciltlik Inugami Kai adlı modifikasyonlarla manganın yeni bir versiyonunu çizdi. Manga Planet, Hokazono’nun Inugami Kai ve Doctor Mordrid mangalarını İngilizce yayımlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir