Bottom-tier Character Tomozaki Mangasından Haberler

 

 

Square Enix’in Gangan Joker dergisinin bu yılki Mart sayısı Pazartesi günü, Yūki Yaku’nun Bottom-tier Character Tomozaki hafif roman serisinin manga uyarlamasının ikinci bölümünü bitirdiğini açıkladı. Dergi önümüzdeki ay devam edecek olan mangayı listelemedi, ancak ikinci bölümün son sayfası Stage Clear Continue ile dalga geçti.

Manga uyarlaması Aralık 2017’de Square Enix’in Gangan Joker’inde başlatıldı. Manganın beşinci derlenmiş kitap cildi Pazartesi günü Japonya’ya ve altıncı cildi 22 Nisan’da gönderilecek.Hafif romanlar, 8 Ocak’ta Tokyo MX ve AT-X’te prömiyeri yapılan bir anime uyarlamasına ilham verdi. Funimation, animeyi Japonya’da yayımlanırken yayımlıyor.

 

Hikaye;

Hayat oyununda kazanma konusunda biraz sorun yaşayan ve çoğu zaman oyun mantığını gerçek hayat senaryolarına yerleştiren oyuncu Tomozaki’yi takip ediyor. Her ikisinde de nasıl kazanılacağı konusunda ona bir iki şey gösteren Aoi ile tanıştığında her şey değişir.

Bana Yoshida, geçen Temmuz ayında Shogakukan’ın Manga ONE uygulamasında Nanami Minami wa Kagayakitai başlıklı bir yan manga başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir