Tropical-Rouge Anime Filminden Haberler

 

 

Precure franchise’ın resmi YouTube kanalı Eiga Tropical-Rouge! Precure Petit Tobikome! Collabo  Dance Party! İçin Salı günü. bir fragman yayımlamaya başladı.

Kısa film, Eiga Healin ‘Good Precure Yume no Machi de Kyun ile gösterime başlayacak.

Malzemeler tükenirken, uzun metrajlı film ve kısa film gösterimleri ülke çapında sinemaseverlere 300.000 ışıklı Hayal Kolye dağıtacak. İki farklı Üçlü! Kesin Birleştirme Mührü çıkartma seti seçeneğiyle 5 Şubat’ta 40.000 ön biletlik bir grup satışa çıktı.

Tropikal-Rouge! Precure televizyon dizisi 28 Şubat’ta ABC TV ve Asahi TV’de saat 08: 30’da gösterime girecek. Programın teması deniz ve makyaj olacak. Gösteride kozmetik kompakt şeklinde bir dönüşüm öğesi yer alacak.

Tanıtım Videosu;

Anime, küçük adadaki doğum yerinden bir şehre taşınan ve ortaokula başlayan Manatsu’ya odaklanıyor. Hareket ettiği gün, efsanevi savaşçılar Precures’ı arayan Laura adında bir deniz kızı kızla tanışır. Laura’nın memleketi, Büyük Okyanus’un deniz kızı ülkesi, ülkenin motivasyon gücünü çalan kehanet cadı tarafından saldırıya uğradı.

Yutaka Tsuchida Toei Animation’da dizi yönetmenidir. Masahiro Yokotani dizinin senaryolarını yönetiyor, Yukiko Nakatani karakterleri tasarlıyor, Miki Imai ise sanat. tasarımcı ve Kumiko Yanagisawa renklendirme sanatçısıdır. Shiho Terada müziği besteliyor. Akira Tanaka ve Aki Murase animenin yapımcılığını üstleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir