The Promised Neverland Oyunu Yakında Çıkıyor

 

 

CyberAgent Pazartesi günü yaptığı açıklamada, The Promised Neverland serisinin oyunu bu bahar iOS ve Android cihazlar için Yakusoku no Neverland ~ Kariniwa Kara no Dass® adıyla piyasaya çıkacağını duyurdu.

Oyun, The Promised Neverland serisine dayanan bir haritadan kaçmak için dört oyuncunun birlikte çalıştığı çevrimiçi bir kaçış oyunu olacak. Oyuncular farklı karakterleri kontrol eder ve iblisleri yenmek için çeşitli silahlar ve eşyalar kullanabilirler. Ön kayıt şu anda açık. Uygulama ücretsiz olarak oynanacak ancak isteğe bağlı uygulama içi satın alma işlemlerine sahip olacak.

Shirai ve Posuka Demizu, Ağustos 2016’da Shueisha’nın Haftalık Shonen Jump dergisinde The Promised Neverland’i başlattı ve geçen Haziran’da sona erdirdi. Viz Media, mangayı dijital olarak ve Kuzey Amerika’da basılı olarak yayımlıyor. MANGA Plus ayrıca mangayı dijital olarak İngilizce olarak yayımladı.

İlk anime uyarlaması Ocak 2019’da gösterime girdi. Aniplex of America, animeyi Crunchyroll, Hulu, Funimation ve HIDIVE’da yayınlanırken yayımladı. Toonami, animeyi Nisan 2019’da yayımlamaya başladı. Anime’nin ikinci sezonunun Ekim ayında prömiyeri yapması planlandı, ancak yeni koronavirüs hastalığının üretim üzerindeki etkileri nedeniyle Ocak 2021’e ertelendi. İkinci sezon 7 Ocak’ta gösterime girdi. Funimation, diziyi yayımlanırken yayımlıyor.

Manganın canlı aksiyon filmi uyarlaması 18 Aralık’ta açıldı. Amazon, manganın ayrı bir İngilizce canlı aksiyon dizisi uyarlaması geliştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir