Genjū Bunsho Mangası Bitiyor

 

 

Manga’nın yaratıcısı Yuri Narushima, 18 Şubat’ta Twitter hesabında Genjū Bunsho mangalarının dokuzuncu derlenmiş kitap cildinin kapağını gösteren bir fotoğraf yayımladı.Ayrıca manganın 10. cilt ile biteceğini ortaya çıkardı.

Bilim kurgu mangası uzak gelecekte geçiyor. Meteor çarpmaları, depremler, pandemiler ve diğer felaket olayları dünyanın çehresini değiştirdi, yaşayan nüfusu azalttı ve insan faaliyetini yüzeyin sadece küçük bir kısmına indirdi. Diğer tüm topraklar artık insanlar tarafından Kayıp Vahşi Doğa olarak adlandırılan yeni bir hayata ev sahipliği yapıyor. Maceracı Shizuma Murakami ve bilim adamı Ray Jean Sieberhagen, sık sık birbirleriyle kavgalı olsalar da, yeni dünyaya bir keşif gezisine liderlik edecekler.

Narushima, mangayı 1996 yılında Shinshokan’ın Wings dergisinde başlattı, ancak 2006’da ara verdi. Narushima, mangayı Ekim 2016’da Wings’de yeniden başlattı. Dokuzuncu cilt Perşembe günü yayımlanacak.

Narushima daha önce Planet Ladder ve Young Magician mangalarını çizmişti. Tokyopop Planet Ladder’ın yedi cildini İngilizce olarak yayımladı ve CMX Manga 14 cilt Young Magician yayımladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir