Zange Mangası Yakında Yayımlanıyor

 

 

 

Akita Shoten’in Genç Şampiyon dergisinin bu yılki altıncı sayısı Pazartesi günü, Santa Inoue’nin 9 Mart’ta derginin yedinci sayısında Zange adlı yeni bir manga başlatacağını açıkladı.
Psiko gerilim mangası, ezici şiddete boğulmuş çok normal bir aileyi takip edecek. Manga. Inoue’nin Los Angeles, Kaliforniya’ya taşınmasının hikayesini anlatıyor ve devam ediyor. Inoue, yeşil kart aldı ve ailesiyle birlikte 2017’nin sonunda Los Angeles’a taşındı.

 

Inoue, 12 ciltlik Tokyo Tribe 2 devam mangasını 1998’de yayımlamaya başladı ve 2006’da sona erdirdi. Inoue ayrıca 2008’de Tokyo Tribe 3 adlı başka bir devam mangası başlattı ve Şubat 2012’de bitirdi. Tokyopop, Tokyo Tribe 2 mangasını satın aldı ve şirket 2011’de Kuzey Amerika yayıncılık faaliyetlerini durdurmadan önce Tokyo Tribes adıyla yedi İngilizce cilt yayımladı.

 

Studio Madhouse, Tokyo Tribe’ı 2006 yılında 13 bölümlük bir televizyon anime dizisine uyarladı. Yönetmen Shion Sono mangayı bir canlı aksiyon filmine uyarladı. Kuzey Amerikalı film dağıtımcısı XLrator Media filmi, Ekim 2015’te seçkin tiyatrolar, istek üzerine video ve iTunes aracılığıyla Kuzey Amerika’da piyasaya sürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir