Legal Egg Mangası Bitiyor

 

 

 

Kodansha’s Evening dergisinin resmi web sitesi Pazartesi günü, Homura Kawamoto ve Yasoko Momen’in Legal Egg mangasının derginin altıncı sayısında 9 Mart’ta sona ereceğini açıkladı. Manganın üçüncü ve son cildi 23 Nisan’da yayımlanacak.

 

Kawamoto ve Momen, Nisan 2020’de Akşam’da mangayı başlattı. Dergi, Temmuz ayında manganın Saldırı ve Cinayet yayının doruğuna yaklaştığını söylemişti. Kodansha, manganın ikinci derlenmiş cildini 21 Ocak’ta yayımladı. Manga, aylık maaşı 135.000 yen (yaklaşık 9 Bin Türk Lirası) olan genç bir yasal çırağı takip ediyor.

 

Kawamoto ve Tōru Naomura’nın Kakegurui Compulsive Gambler mangası Mart 2014’te Square Enix’in Gangan Joker dergisinde başlatıldı. Yen Press, mangayı İngilizce olarak yayımlıyor. Manga, Japonya’da Temmuz-Eylül 2017 arasında yayımlanan bir televizyon anime dizisine ilham verdi. Dizi, Şubat 2018’de Japonya dışında Netflix’te gösterime girdi. Anime’nin ikinci sezonu Ocak 2019’da gösterime girdi ve Netflix, diziyi Haziran 2019’da yayımlamaya başladı. Manga ayrıca Ocak 2018’de Japonya’da prömiyeri yapılan 10 bölümlük bir canlı aksiyon şovuna da ilham verdi. Netflix, diziyi Japonya dışında izliyor. Mart 2019’da ikinci sezon prömiyeri, ardından Mayıs 2019’da bir canlı aksiyon filmi. Bu Mayıs ayında Japonya’da bir canlı aksiyon filmi devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir